Nasza strona wykorzystuje pliki Cookie.
Korzystając z niej, akceptujesz zasady ich użytkowania.
×

 Początki WIK sięgają roku 1974 i od początku jesteśmy Firmą Rodzinną. Przez niemal 50 lat zajmowaliśmy się produkcją różnej biżuterii złotej, zaopatrując wiele sklepów jubilerskich na terenie całej Polski. 

Wieloletnie doświadczenie, różnorodność wykonywanych zamówień oraz nieustające pogłębianie wiedzy jubilerskiej wpłynęły na coraz doskonalszą jakość oferowanych produktów.

W odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie Klientów obrączkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie, postanowiliśmy zawęzić i wyspecjalizować naszą działalność. Skupienie się jedynie na złotych obrączkach ślubnych, zaowocowało nie tylko bardzo dużym wyborem obrączek w naszym Salonie. Dzięki temu możemy realizować Państwa indywidualne projekty, łącząc prawdziwą wiedzę i tradycję złotnictwa z najnowocześniejszymi technologiami stosowanymi w jubilerstwie. Dzięki współpracy z Klientami Indywidualnymi, możemy tworzyć niezwykłe projekty obrączek...

Jesteśmy producentami, nie pośrednikami. Posiadamy swój własny, w pełni wyposażony warsztat jubilerski. Nie tylko wykonujemy w nim obrączki, ale także mamy możliwość ich bezterminowego serwisowania.