Terminy realizacji zależą przede wszystkim od wzoru, jaki Państwa interesuje. Krótszy termin realizacji będzie na obrączki klasyczne, a zupełnie inny na modele wiktoriańskie z kamieniami. Obrączki z żółtego złota wymagają mniej czasu, niż z białego, czy też kolorowe.

O ile obrączki dostępne w popularnych sklepach jubilerskich z masowej produkcji mogą być dostępne w 3-4 tygodnie, to obrączki wykonane solidnie na indywidualne zamówienie mogą wymagać kilku miesięcy pracy.

Jeżeli rozważacie Państwo przerabianie swojego własnego złota na obrączki, to prosimy mieć na uwadze, że przygotowanie Waszego surowca do przerobienia może również wydłużyć termin realizacji.

Jeżeli macie Państwo swój indywidualny projekt – wtedy prosimy o kontakt możliwie jak najwcześniej. Niekiedy samo zaprojektowanie zupełnie nowego wzoru może zająć kilka miesięcy.

Pół roku przed planowaną ceremonią ślubną, warto już interesować się tematem obrączek, by móc skorzystać z jak największej ilości dostępnych opcji.

Ze względu na prośby zwłaszcza tych z Państwa, którzy większość czasu przebywają za granicą, przyjmujemy również zamówienia z opóźnionym terminem realizacji. Klienci mogą zamówić obrączki z prośbą o ich przygotowanie do odbioru np. za 8 i więcej miesięcy.