Mamy w swojej ofercie ponad 100 czcionek. Możecie Państwo wybierać zarówno od czcionek klasycznych, przez pisane i kaligraficzne, aż nawet do czcionki elfickiej. Znajdziecie u nas nie tylko kilkadziesiąt serduszek i znaków nieskończoności, ale także kilkanaście innych symboli umożliwiających nadanie Państwa obrączkom unikalnego charakteru.

Możemy wygrawerować odciski palca, echo głosu (tymczasowo wyłączone ze względów bezpieczeństwa w czasie epidemii), puzzle, mapę świata, EKG i wiele, wiele innych…
Odciski grawerowane na obrączkach są Wasze. Pobieramy je u nas w Salonie w profesjonalny sposób. Nie ma konieczności samodzielnego przygotowywania ich wcześniej za pomocą tuszu czy innych metod.

Grawer możemy wykonać wewnątrz, jak i na zewnątrz obrączek. Opcjonalnie wykonujemy również napisy w kilku poziomach. Gdybyście jednak mieli swoje własne pomysły co do graweru, to jesteśmy otwarci na propozycje. Grawerowaliśmy już nawet m. in. kierunki świata oraz długość i szerokość geograficzną miejsca poznania Zakochanych.

Całą ofertę czcionek możecie Państwo zobaczyć u nas w katalogach w Salonie. Wszystkie czcionki i znaki dodatkowe mamy do pokazania na żywo. Jest to niezbędne. Gdziekolwiek zdecydujecie się Państwo na grawer, proście sprzedawcę o pokazanie czcionek na żywo, aby mieć pewność, jaki jest ich ostateczny wygląd.

Nie robimy ograniczeń liczby znaków. Na miejscu mierzymy, ile tekstu daną czcionką zmieści się konkretnie w Państwa obrączkach. Dodatkowo, jeszcze przed złożeniem zamówienia, robimy wizualizację Waszego graweru. Dzięki temu macie pewność, jak wyglądają litery w danej czcionce i jak się one układają.

Są różne metody grawerowania obrączek i mają one wpływ na trwałość napisu. Przykładowo, grawery wykonywane za pomocą grawerek laserowych czy cyfrowych utrzymują się na obrączkach zaledwie kilka miesięcy, ponieważ są zrobione bardzo powierzchownie i szybko się wycierają. My wykonujemy grawer metodą diamentową CNC, dzięki czemu przez długie lata możecie cieszyć się napisami wewnątrz obrączek.

Ogólnie w sklepach różnie wygląda sprawa płatności za usługę grawerowania obrączek. Niestety, zazwyczaj odgórnie do ceny obrączek doliczany jest grawer, a Klientom pozornie jest oferowany jako gratis. U nas możecie Państwo wybierać zarówno wśród czcionek darmowych, jaki i dodatkowo płatnych.

Poniżej prezentujemy zaledwie część naszych realizacji. Wykonujemy również grawer ze wszystkimi polskimi znakami, oraz na bardzo małych rozmiarach i szerokościach obrączek.

 Aktualna oferta czcionek

Aktualna oferta czcionek dostępna jest w pliku PDF do pobrania tutaj.

Co z grawerem obrączek, jeśli data ślubu nie jest pewna?

Najbardziej klasyczną formą graweru jest jednak imię i data. W tej chwili bojąc się o ewentualną zmianę terminu, Klienci decydują się na kilka rozwiązań:

1. Zamówienie obrączek tymczasowo bez graweru. Jeżeli data ślubu pozostanie bez zmian, to 1-2 miesiące przed ślubem można przynieść do nas obrączki tylko do grawerowania.
2. Wygrawerowanie obrączek na spokojnie po ślubie.
3. Treść graweru niezawierająca daty, np. Na zawsze razem...
4. Imię i data Waszego poznania się.
5. Zamówienie obrączek z grawerem klasycznym imię i data ślubu. Jeżeli już po wykonaniu obrączek i graweru ta data jednak zmieni się, to odpłatnie możemy grawer wypolerować i zrobić od nowa z datą właściwą.