Złote obrączki ślubne płaskie fazowanie

Odkryj nowy wymiar biżuterii, będącej przypomnieniem o miłości. W Salonie WIK oferujemy obrączki ślubne fazowane w popularnych szerokościach 5 mm oraz 6 mm. Klasyczne, proste modele dostępne są w WIK również w innych szerokościach od 2,5mm do 10mm i różnych odcieniach złota.

Obrączki złote fazowane – subtelność i elegancja

Pierścionki z naszej kolekcji mają delikatnie ścięte krawędzie. Ta dyskretna cecha sprawia, że delikatnie odbijają światło, co przyciąga wzrok i podkreśla ich minimalistyczną, prostą formę. Dostępne w szerokościach od 2,5mm do 10mm, te złote obrączki fazowane idealnie sprawdzą się zarówno dla niej, jak i dla niego, tworząc jedność z bliźniaczą sztuką na palcu małżonka.

Obrączki proste fazowane – nowoczesność zaklęta w klasycznej formie

Biżuteria jest starannie wykonana, aby zapewnić maksymalny komfort noszenia. Proste obrączki z fazowaną krawędzią to dobry wybór ślubny dla par, które poszukują klasycznej elegancji w uwspółcześnionym wydaniu.

Oferujemy modele nie tylko o szerokości 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm oraz rozmiary połowiczne w różnych odcieniach złota – klasycznym żółtym i subtelnym białym. Nasze obrączki proste fazowane są doskonałym wyborem dla par szukających nietuzinkowych ozdób.

Obrączki ślubne fazowane 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm - a może jeszcze inne?

Równie istotną kwestią, co wygląd pierścionka, jest jego wielkość. Tym, którzy preferują solidną biżuterię ślubną, polecamy złote modele fazowane 6 mm czy 7 mm. Są one idealne dla osób, ceniących sobie wyrazistość. Natomiast proste wersje w rozmiarze 5 mm i mniejszym są doskonałą alternatywą wobec masywnych pierścieni dla tych, którzy szukają czegoś lżejszego, ale równie stylowego.

Twoje obrączki, Twoja historia

Rozumiemy, jak ważne jest, aby pierścionki na tę uroczystość były wyjątkowe i osobiste, dlatego też oferujemy szeroki zakres odcieni złota w próbie 585 (14 karat). Zależy nam na tym, aby spełnić indywidualne potrzeby i życzenia każdej pary.

W razie wątpliwości zespół doradców z przyjemnością pomoże w doborze idealnych obrączek ślubnych o szerokości 5 mm, 6 mm lub innej. To bardzo ważna decyzja, gdyż pierścionki jako świadectwo Waszej miłości będą towarzyszyć Wam przez całe wspólne życie.